FİNAL’e Yakışan Kutlama

28 Ağu 2021
123,626
0
final-e-yakisan-kutlama_1.jpg


Elbistan FİNAL Okulları ve FORMÜL Kurs Merkezi 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla, kurumlar ve okullar bünyesinde yer alan okulların öğretmenleri ve aileleri ile bir araya gelerek, FİNAL’e yakışan bir organize gerçekleştirdi.

Elbistan FİNAL Okulları ve FORMÜL Kurs Merkezi, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla gerçekleştirdiği organize ile tüm kurumların idari kadro, öğretmen ve aileleri ile şölen havasında bir kutlama gerçekleştirdi.

FİNAL Anaokulu, FİNAL İlkokulu, FİNAL Ortaokulu, FİNAL Anadolu Lisesi, FİNAL Fen Lisesi ve FORMÜL Kurs Merkezinde görev yapan öğretmenler ile birlikte 24 Kasım Öğretmenler gününü kendilerine yakışan güzellikler içinde kutladılar. ve geleneksel etkinliklerine bir güzel değer daha eklediler.

Büyük mutluluk, birliktelik ve güzellikler içinde gerçekleşen kutlamaya dair değerlendirmelerde bulunan Elbistan FİNAL Okulları ve FORMÜL Kurs Merkezi Kurucuları Enver Koç ve Kürşat Dal, “Türkiye Cumhuriyetinin kurucusu Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün Başöğretmen seçilmesinin yıldönümünde tüm öğretmenlerimizle bir araya gelerek anlamlı güne yakışan bir birliktelik sergiledik. Tüm öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Gününü içtenlikle kutluyoruz” ifadelerini kullandılar.

Kaynak : http://elbistangundemhaber.net/final-e-yakisan-kutlama/8360/
 
Üst Alt